Орієнтований полістірол

Компанія "Мультипак", заснована в 1997 році, займалася виробництвом і продажем пакувальних матеріалів на основі термоусадочної плівки з полівінілхлориду.

Одержаний досвід відкрив динамічній компанії нові можливості та перспективи.

У 2001 році "Мультипак" активно досліджує ринок полімерних плівок. Результатом досліджень стає початок будівництва в 2003 році нового корпусу для організації виробництва плівки на основі поліпропілену - BOPP.

 Проте ринок вносить свої корективи - стало відомо про плани по будівництву декількох подібних виробництв на території СНД. Вищий менеджмент "Мультипак" кардинально і швидко коректує проект. І вже в 2006 році налагоджене повноцінне масштабне виробництво принципово нових для ринку СНД продуктів - біаксиальноорієнтірованної плівки полістиролу BOPS з діапазоном товщини 25 - 800 мкм і моноорієнтованої термоусадочної плівки полістиролу OPS з діапазоном товщини 25 - 100 мкм.

Сьогодні "Мультипак" займає помітне місце на ринку пакувальних матеріалів в СНД з часткою ринку по плівці BOPS 50% і є одним з відомих виробників плівки в Європі.
Справжній прорив в історії компанії відбувся в 2008 році з винаходом плівки BOCPS, в яку вкладені реальні переваги для формувальників.

Ставилася задача - створити оригінальну економічно вигідну плівку нового рівня, дозволяючу одержувати нетрадиційні форми і пакувальні рішення завдяки своїм властивостям, замінити асоціацію упаковки з холодним полімером на природній легкий варіант близький до природніх фактур, зробити упаковку частиною просування і успіху упакованого продукту.

"Мультипак" починає з теоретичних досліджень - фахівці розраховують необхідні формули, підшукують ідеальні комбінації сировини. Перші кроки були обережними. З досвідом досліджень і пошуку приходила впевненість в подоланні будь-яких перешкод.

Головна перевага плівки BOCPS - неповторність фактури відформованих виробів, дорогий зовнішній вигляд з м'яким приглушеним сяйвом,   виняткові тактильні характеристики - плівка не асоціюється з полімером, але зберігає його переваги.

Унікальний спосіб виробництва і тришарова структура матеріалу дозволяють утворювати мікропустки в центральному шарі плівки, і додають незабарвленому матеріалу текстурну своєрідність і перлинно-білий відтінок. Забарвлений матеріал зберігає переваги і ділить гру фактури на ексклюзивні варіанти.

Технологія виробництва плівки BOCPS є "know-how" "Мультипак". Але залишаються відкритими і очевидними як її физико-механічні характеристики, де низька густина (не вище 0,70 г/см3) робить винахід вигідним для формувальників, так і переваги фактури для виграшних пакувальних рішень.
Крім того, випереджаючи розвиток подій на ринку упаковки зі зсувом акцентів у бік екологічно безпечних матеріалів, з червня 2009 року "Мультипак" починає активне просування термоусадочної OPS плівки на ринки СНД та Європи.

Очевидне одне - співпраця з "Мультипак" дозволяє нашим партнерам пропонувати ринку яскраві рішення і формувати нові тенденції в пакувальній індустрії.

Стадії технологічного процесу

  • Зберігання, транспортування по пневматичній системі подачі сировини, розвантаження сировинних матеріалів
  • Дозування і змішення компонентів
  • Екструзія
  • Формування плівки-заготовки
  • Повздовжня витяжка
  • Поперечна витяжка
  • Нанесення силіконового покриття
  • Намотування плівки
  • Проміжне (технологічне) зберігання машинних рулонів
  • Різання плівки на заданий розмір.