Закупорювальна продукція для коньяка

 

Пробки коньячные

Компанія «Алкопак» реалізує новий проект - преміальні закупорювальні пристрої різних конфігурацій і варіантів декорування для коньяків, з держаком з натурального і синтетичного матеріалу.

Виробництво закупорювання для коньяків з різноманітним зовнішнім виглядом і в оптимальні терміни стало можливим, завдяки власному заводу з проектування і виготовлення литних форм.

Від конструкції і якості виготовлення форми залежить зовнішній вигляд, точність розмірів відлитих виробів і продуктивність. Ексклюзивні форми з рельєфним литтям логотипу не тільки надають стильний зовнішній вигляд закупорному продукту, але і є додатковим елементом захисту вашого бренду.

Ідеально гладка поверхня ковпачка, в поєднанні з використанням якісних ударопрочних термопластичних полімерів при литті, дозволяють наносити складні види декорування на поверхню деталей.

Нанесення тонкого алюмінієвого шару на ковпачки здійснюється методом вакуумної металізації. Контроль якості покриття проводиться шляхом реєстрації оптичних властивостей вироби, равнотолщінності алюмінієвого шару, міцності адгезійного з'єднання.

Закупорювальні пристрої можуть бути пофарбовані в різні кольори, шляхом нанесення кольорового напівпрозорого лакового шару на металізовану основу.

Якості держака закупорювального пристрою надається особливе значення. Ми комплектуємо вироби як держаків з натуральних коркових матеріалів, так і живцями з синтетичного компаунда власного виробництва.

Коркові пробки, як відомо, мають ряд недоліків - з часом втрачають міцність структури, стають пухкими і починають кришитися. У свою чергу, вспінений полімерний матеріал для закупорювання коньяків і виноградних вин набирає все більшої популярності у виробників. Синтетичне закупорювання має всі переваги натуральних матеріалів, такими як: бездоганний зовнішній вигляд, еластичність, забезпечення надійного закупорювання пляшок. А застосування сучасноі якісноі європейської сировини для лиття держаків забезпечує найкращі органолептичні показники.

Дана конструкція захищена групою патентів, що діють на території Росії, України, Білорусі, Казахстану та країн Євросоюзу. Додаткова інформація по патентам надається за офіційним запитом.