«Алкопак» ® тип 16

«Алкопак» ® тип 16 - інноваційна розробка нашої компанії. Лаконічний зовнішній вигляд колпачка поєднується з оригінальними інженерними ідеями та складними технічними рішеннями. Зрозуміло, так звані «шайби» для закупорювання пляшок з'явилися досить давно, проте поєднання в такому компактному пристрої розсікача та візуальної індикації розкриття, безумовно, є технологічною новинкою на ринку укупорочних продуктів.

Розсікач з гідрозасувом виконаний із спеціальних литних марок полікарбонату, що забезпечує йому ідеальну прозорість, міцність і високі органолептичні властивості.

Індикаторне кільце є окремим елементом укупорочного пристрою, що дозволяє застосовувати широкий спектр полімерних барвників при його виробництві. Втілення оригінального конструкторського рішення забезпечує міцну фиксацію кільця на пристрої, для надійного захисту від повторного використання.

 

Особливості:

  • Не дивлячись на мініатюрні розміри, колпачок комплектується розсікувачем з гідрозасувом;
  • Система спільного руху двох внутрішніх кришок, дозволила розробити незалежний контроль розкриття;
  • Ембоссінг на боковій поверхні ковпачка.

Дана конструкція захищена групою патентів, що діють на території Росії, України, Білорусі, Казахстану та країн Євросоюзу. Додаткова інформація по патентам надається за офіційним запитом.