Пробка полімерна «Сургуч»

 

Тенденцію укупорочного ринку можна описати висловом «sub idem fere complex». Основні гравці алкогольного ринку знаходяться в пошуку самобутнього, але новаторського, ексклюзивного, але, в той же час, простого і ефективного в витратному виконанні корка.

Проект компанії Алкопак під назвою «Сургуч» покликаний максимально забезпечити відповідність найскладнішим очікуванням сучасного ринку. «Сургуч» - це гармонія автентичних традицій і сучасного якості виконання, що забезпечує ефективне вартісне вираження.

Протягом століть всі важливі документи скріплювалися сургучною печаткою, що була гарантом збереження інформації. Ковпачок «Сургуч», виготовлений із сучасних полімерних матеріалів, нагадує собою той самий сургучний друк, забезпечуючи надійний захист вмісту.

Система контролю першого розкриття виконана у вигляді периферичного відривного кільця з еластичного матеріалу, забезпечуючи поступальний момент розтину максимально комфортним.

Технологія високоточного рельєфного лиття дозволяє виконати декор у вигляді логотипу.

Однією з конструктивних особливостей даного ковпака є її спрощена система закупорювання у вигляді осьового замикання на пляшці, яка не потребує укомплектування додатковою одиницею укупорочной станції або спеціальної доопрацювання існуючої станції закупорювання.

 

Особливості:

  • Рельефне лиття на топовій поверхні;
  • Можливість різного кольору виконання.

Дана конструкція захищена групою патентів, що діють на території Росії, України, Білорусі, Казахстану та країн Євросоюзу. Додаткова інформація по патентам надається за офіційним запитом.